Stasiek na prezesa, a Morgala na emeryture!
Idź do strony 1, 2  Następny

Skąd: Z Nieba

PostWysłany: Czw 21:28, 10 Maj 2007    Temat postu: Stasiek na prezesa, a Morgala na emeryture!

Kto sie zgadza? liczymy glosy! Zapraszam! pozdro

Skąd: Z Nieba

PostWysłany: Czw 21:38, 10 Maj 2007    Temat postu:

Może macie inną kandydature? Czekam na odpowiedzi!Very Happy pozdrawiam wszystkich!Very Happy

aniolek

PostWysłany: Czw 21:44, 10 Maj 2007    Temat postu:

ja sie z toba zgadzam!!!!!!!!!masz racje on duzo dla klubu robi!!!!!
Taj Mahal Badalandabad

Dołączył: 07 Maj 2007

Skąd: z nienacka

PostWysłany: Pią 13:08, 11 Maj 2007    Temat postu:

a wiesz może gdzie leżą te lyski? bylas tu juz kiedys? zeby sie zgadac musisz kogoś znac i wiedziec jak pracuje. a ty nikogo nie znasz, ale tylko przytakujesz swojemy archaniolowi... prawda?

aniolek

PostWysłany: Pią 15:37, 11 Maj 2007    Temat postu:

pewnie ze wiem gdzie sa lyski...a przytakuje mojemu Archaniolowi tylko wtedy jak sie z nim zgadzam:)a w tej sprawie akurat mamy to samo zdanie:) pozdrawiam
Szampion

PostWysłany: Sob 2:16, 12 Maj 2007    Temat postu:

Czy wy Lebki macie równo pod sufitem? Stasiek tosz to mało solny ogOrek w Lyskach .Jak chciecie miec jakiś sport na wsi to musi to być oparte o struktury gminne czyli panstwo a państwo to wszyscy mieszkańcy gminy od noworodka do dziadka . Nawet za umarlaka trzeba płacić!!! Najlepiej wie o tym Sitek jeden i drugi i to samo wiedział Nowak stary jak i młody Zbyszek . Morgała myślał że jakaś Mu się faktura zabeląca a tu wszyscy na ręce patrzą i nic nie idzie zrobić . Cekawe jeszcz będzie * ( dochodzenie ) faktury - Apteka w Lyskach ...Ciekawe jak się z tego dzierżawca apteki wytłumaczy i były prezes Bematu ?

Skąd: Z Nieba

PostWysłany: Sob 11:30, 12 Maj 2007    Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

witam!
Odpowiedź dla Szampion!
Możliwe że masz racje! Struktury gminne tak zgadzam się ale prezes musi być który to poprowadzi! Nie chodzi mi tu ze Morgała ma ciągle kasę dawać na klub! Miał załatwić tyle razy dojazd! Powiedział że będzie dojazd a nie było nic! I gdyby nie Stasiek do wogóle by nas na meczu nie bylo!! Morgała tylko ciągle coś gada a nic nie załatwi a Stasiek to wręcz przeciwnie!! Dla mnie kandydatem na prezesa jest Stasiek! Każdy ma swoje zdanie! Pytanie czy ty masz równo pod sufitem? Jak jesteś taki mądry to zostań prezesem i wtedy zobaczymy co ty zrobisz!! Odważysz się na to czy jesteś tchórzem? pozdrawiam wszystkich!!

ANTY NOWAK

PostWysłany: Sob 15:45, 12 Maj 2007    Temat postu:

Oczywiście że sie odważe i nie tylko ale jeszcz pare kandydatów przedstawie do funkcji prezesa . Co do Kuczery ! to pytam Archaniol czy kiedykolwiek jechałeś razem z " turystami'' ałtem Staśka Kuczery Chyba że jesteś jednym z nich .zawsze na mecz może jechac dwujka juniorów , a dlaczego nie jedzie ? bo Maser ma za karzdy dojazd KASE czy to junior czy stary grzyb niepotrzebny na wyjeżdzie .A Kuczera wie co czyni Archaniołku Napewno za darmo nie jeżdzi na paliwo dostaje .

PostWysłany: Sob 17:10, 12 Maj 2007    Temat postu:

ANTY NOWAK napisał:
A i jeszcz zapytaj jakie sa faktury za dojazdy i kto ich podpisuje ( Podlicz sobie ile zostało wydanej kasy : udowodnie P. Sitkowi że niema racji w tej materji . (choćby se zesroł ale racja bydzie po............ ) Klasyk.
ANTY NOWAK

PostWysłany: Sob 18:15, 12 Maj 2007    Temat postu:

A i jeszcze zapytaj Staśka dlaczego nie jeżdzi z zawodnikami ( ale biere kasa za dojazdy) a wozi turystów zamiast dwoje juniorów . Co Archanioł kto Cię woził oprucz Sitka kolegi i trenera Bywalca może Kuczera Stasiek ??????????????? Co dasz mi odpowiedz ? w tym klubie to są same Archanioły i nic pozatym. A i jeszcze sebastian Sitek to tak jak ręce kture leczą + ale swój budrzet rodzinny .Wszystko w rękach rodziny jak mawia stary Sitek . ( chodzby po trupach ale do przodu) Ale i tak piwo u niego wypija bo ma najlepsze! Więc Sitki do przodu barr zawsze będzie pełny a wam kasa będzie pasować. Co panowie.
snajper

Dołączył: 14 Gru 2006

PostWysłany: Sob 20:18, 12 Maj 2007    Temat postu:

* No ciekawa dyskusja -Nabardziej mi się podobają teksty ANTY NOWAKA.
Moja propozycja na prezesa klubu to człowiek z zewnątrz np. były kanclerz Niemiec Szreder.*
Dziwię się ,ze dlaczego
atakuje cały czas preseza klubu Marka Morgały , on kilka krotnie powtórzył ,że ma ludzi co mu pociągnom klub,ale wychodzi na to ,ze tak nie jest i w szatni podczas meczów ligi amatorów kilka krotnie się chwalił ,ze wciągu tej kadencji przekazał juz prawie 15 tysięcy złotych na sport, w róznej formie , ale gdzie są te środki i gdzie sie straciły tego nikt niewie.

Skąd: Z Nieba

PostWysłany: Sob 21:39, 12 Maj 2007    Temat postu:

witam! Morgała nie da w życiu 15 tys na klub! Może przewalcowanie boiska pochłoneło całe te środki? Tak moze walca była z Brazyli bo lepsza? Mnie ani razu Stasiek na mecz nie zawiózł bo zawsze mam dojazd i nie musze się martwić o niego!Very Happy Tego nie wiedziałem ze Stasiek bierze kase żeby zawieść turystów! No Anty Nowak może napiszesz coś więcej o leczeniu przez plemie Sitków swój budrzet rodzinny ale nie tylko przez Sebastiana? Czekam pozdro

ktoś

PostWysłany: Pon 10:09, 14 Maj 2007    Temat postu:

to kto jesy uwas tym prezesem wkońcu , bo ciężko się dowiedzieć
alozj

PostWysłany: Pon 21:31, 14 Maj 2007    Temat postu:

Ten co ma porządek na placu w centrum Lysek , syf jakich mało.\\\\\\\\\\\\\\\\\
Death

PostWysłany: Czw 15:04, 17 Maj 2007    Temat postu:

tylko stasiek! on tylko dba o dobro klubu