AWANS!!!

Dołączył: 14 Gru 2006

PostWysłany: Pią 9:16, 08 Cze 2007    Temat postu: AWANS!!!

Witam,

Przede wszystkim GRATULACJE!!!

Wywalczyliśmy AWANS na dwie kolejki przed końcem sezonu.

Gratulacje dla trenera, zawodników i zarządu. Teraz "A" klasa.

Teraz będzie już tylko lepiej.

Łukasz

Dołączył: 14 Mar 2007

PostWysłany: Pią 18:48, 08 Cze 2007    Temat postu:

GRATULACJE.

Lombard

PostWysłany: Pią 19:14, 08 Cze 2007    Temat postu:

Brawo!!! Razz Gratulacje dla trenera i wszystkich zawodnikow za wywalczenie czegos co wydawalo sie niemozliwe. AWANSU Razz
pogo

Dołączył: 29 Maj 2007

PostWysłany: Pią 23:27, 08 Cze 2007    Temat postu:

Jako zawodnik chciałbym pogratulować kolegom z drużymy za wywalczenie awansu!!! Dawali z siebie wszystko, choć jak wiecie czasem nie szło......!!!! Przegrywaliśmy lub remisowaliśmy mecze które z łatwościa można było wygrać!!! Ale jak sami rozumiecie musiało być w tym wszystkim troche niespodzianek bo ta liga byłaby nudna.Gratuluje też drużyną które do samego końca walczyły z nami o awans z pierwszego miejsca!!!! Ja jestem zawodnikiem dość słabym i napewno nie mam szans załapać się do składu A-klasowej druzyny..... co wiele mówić w tej też siedziałem na ławie....!!! Choć kilka razy trener dał mi szanse zagrania w końcówkach meczów i strzeliłem 3 gole!!!! Myśle że wykożystałem jakąś tam swoją szanse!!! A i najważniejsze to dzięki trenerowi powstała drużyna która miewała wzloty i upadki!!!!!! To On przed rozpoczęciem sezonu wyznaczył nam cel do którego dążyliśmy!!!! Po dwa lub trzy razy w tygodniu przeganiał nas po boisku i lesie żeby była kondycja!!!!!! Dał nam nadzieje że możemy stać się drużyna i powalczyć o sukcesy!!!! Narazie jest awans...!!! Rszte czas pokaże......!!!! A do kibiców teraz powinniście się cieszyć że drużyna awansowała a wy nic!!!! Poprostu zawodnicy udowodnili wam że mają wiare w sukces. Pozdrawiam..... Wygrajmy jeszcze te dwa mecze i świętujmy!!!!!!

kesyl

PostWysłany: Sob 12:32, 09 Cze 2007    Temat postu:

A klasa w lyskach!!!!!!! To zasluga trenera i wszystkich zawodnikow. Gdy przyszedł nie bardzo wierzyłem ze uda mu sie to co zakładał czyli AWANS, ale jak dobrze ze sie mylilem:). Poukladal nas , pozbieral i zmobilizowal do walki. Odbudowal morale i przywrócil w koncu HONOR druzynie lysek. Zrobil cos co bylo niemozliwe. I wierze ze w aklasie takze cos wykombinuje:).
Cieszmy sie koledzy z awansu, bo jak powiedzial trener to zasluga nas wszystkich:)
Pozdrawiam Razz Razz Razz
kesyl

PostWysłany: Sob 12:35, 09 Cze 2007    Temat postu:

A i jeszce jedno. Sebastian Sitek zamknal wam wszystkim jadaczki nieudacznicy. Czyli nasz trener zna sie na pilce lepiej niz Wy , nieudacznicy Smile

PostWysłany: Sob 15:52, 09 Cze 2007    Temat postu:

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]
kesyl napisał:
Pozdrawiam Razz Razz Razz

Człowieku skończ już pisać sam do siebie! Najpierw opierdalasz S.Sitka teraz znów chwalisz weź się w końcu zdecyduj a nie siej prapagandy A to że przeciwko drużynie cały czas knółeś to już niebawem wyjdzie na jaw i ciekawe co później powiesz w tym temacie. A najbardziej to Sebastian Ciebie zamknie RYJ

Dołączył: 14 Gru 2006

PostWysłany: Sob 16:39, 09 Cze 2007    Temat postu:

PANOWIE, dajcie se spokój i cieszmy się AWANSEM!!!

snajper

Dołączył: 14 Gru 2006

PostWysłany: Sob 22:16, 09 Cze 2007    Temat postu:

*Awans to osobisty triumf trenera i jego zawodników*

pan bez taszki.

PostWysłany: Nie 6:20, 10 Cze 2007    Temat postu:

A Ja napisze tak ten awans to dopiero są począdki większych kłopotów Lysek.Teraz zostanie pokazana słabizna tego zespołu i ich psełdo trenera . Tak słaby zespół dawno nie awansował z B-klasy jakim jest obecnie drużyna Lysek . Cieszcie się awansem bo potem będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów . Więcej pisać nie warto bo co do niektórych nic nie jest w stanie dotrzeć . Jeśli nie zostanie zmieniony "obraz" zespolu i nie zostaną poczynione wzmocniena i to spore ( ale wzmocnienia prawdziwe nie takie jak Pochwyt czy Ulbrych zresztą wszyscy sprowadzeni to właśnie kopacze na B klase razem z "trenerem " Sitkiem) to się raz dwa obudzicie z ręką w nocniku

Dołączył: 14 Gru 2006

PostWysłany: Nie 8:45, 10 Cze 2007    Temat postu:

Witam,
A ja uważam, że pan bez taszki. nie ma racji, awans to początek znów dobrej piłki w Lyskach. Oczywiście bez nowych zawodników walka w A klasie byłaby trudna ale i tak dalibyśmy rade.
Wierze że na pewno będą wzmocnienia, ja wrócę do drużyny (nie wiem czy to będzie jakaś pomoc ale liczę, że tak), więc będzie wszystko OK. Na pewno będziemy walczyć o czołowe miejsca w tabeli.
Nie potrafię sięjuż doczekać pojedynków z :
Nową Wsią, Samborowicami (Sznajdry wiedzą dlaczego Razz), Gaszowicami (chociaż pewnie awansują czego im życzę), Górkami. Będzie ciekawie ale nie tak jak twierdzi pan bez taszki. tragicznie. Będzie dobrze a nawet bardzo dobrze.

............

PostWysłany: Nie 14:54, 10 Cze 2007    Temat postu:

Pożyją to uwidim jak mawiają kacapy za Buga.
Zibi 2

Dołączył: 08 Sty 2007

PostWysłany: Czw 20:30, 14 Cze 2007    Temat postu:

Witam.
Za sukces zawodników , a właściwie uratowanie "twarzy " zarządu powinny być jakieś premie pieniężne !
Może lyski będą grać za wyższą stawkę w A-klasie , przynajmniej 100% więcej niż w B-klasie i zaraz po meczu , a nie trzy tygodnie , albo dłużej.
Podrawiam.Zibi.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum kibiców i sympatyków lysek Strona Główna -> Zarząd Klubu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)